Kontakt

Za pomocą tego formularza możesz wysłać do nas wiadomość.
Odpowiemy tak szybko jak będzie to możliwe.

Temat *
Imię i nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Wiadomość *
Administratorem Państwa danych osobowych ujawnionych w powyższym formularzu kontaktowym jest SIMSERWIS z siedzibą w Łężycach 84-207, ul. Sosnowa 1. Dane osobowe ujawnione w niniejszym formularzu będą przetwarzane w celu obsługi przesłanego zapytania na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora tj. art. 6 ust. 1 lit. f RODO*, polegającego na dbaniu o jakość swoich usług i komunikację. Przysługuje Państwu żądanie dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Ponadto przysługuje Państwu wniesienie sprzeciwu wobec przetwarzania swoich danych osobowych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

* Rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SIMSERWIS w tym adresu e-mail lub numeru telefonu w celach związanych z nawiązaniem kontaktu w ramach odpowiedzi na nadesłaną wiadomość.

* Wypełnienie tych pól oraz zgoda na przetwarzanie podanych informacji są wymagane.

Właścicielem strony oraz produktów na niej opisanych jest:

SIMSERWIS
84-207 Łężyce
ul. Sosnowa 1


+48 606 999 991